Architekti & Partneri

Architekti & Partneri

Architekti & Partneri
Background Image

ARCHITEKTI & Partneri

SME TU PRE VÁS

Prinášame riešenia pre vaše nápady a projekty.

logo avg metal
Divider Image

AVG METAL je ideálnym partnerom pre architektov, projektantov, zákazníkov a stavebné spoločnosti, ktorí hľadajú návrhy moderných fasád a obkladov pre pripravované projekty.

Architektúra moderných fasád a kovových obkladov s výrobkami AVG METAL ponúka výnimočné a individuálne riešenia.

Výrobné technológie divízie AVG METAL umožňujú vyrábať individuálne a originálne riešenia pre súčasnú kreatívnu architektúru a individuálne nápady architektov, projektantov, zákazníkov a stavebných spoločností sa môžu stať súčasťou vašich plánovaných projektov.

Partnerské služby AVG METAL

Divider Image

AVG METAL

Divider Image

Partneri divízie AVG METAL, architekti, projektanti, zákazníci a stavebné spoločnosti majú množstvo výhod, ktoré im umožňujú realizovať projekty s vysokou kvalitou, flexibilitou a individuálnym prístupom. Výrobná divízia AVG METAL ponúka široké spektrum materiálov, farieb a povrchových úprav, odbornú podporu a technické poradenstvo, spoľahlivé a rýchle dodanie a konkurencieschopné ceny.

Vďaka tomu sa stáva výrobná divízia AVG METAL preferovaným partnerom pre výrobu a dodávku moderných a originálnych kovových fasád, návrh kovových obkladov pre interiéry, kovových stropných podhľadov, kovových podkonštrukcií, kovových profilov a konzol.

Všetky projekty kovových fasád a kovových obkladov sú vyrábané modernými strojnými technológiami, ktoré ponúkajú presnosť a kvalitu výsledných produktov. Pri príprave projektov je dôležitá spolupráca a komunikácia so zákazníkom, architektom a projektantom, aby boli naplnené všetky požiadavky a očakávania.

SME TU, ABY SME POMOHLI

Kontaktujte nás pre váš projekt

Divider Image

Sme radi, že nás budete kontaktovať. Napíšte nám vašu požiadavku pre váš nový projekt. Radi vám ponúkneme naše riešenia pre váš projekt.

Kontakt

AVG group, a.s.

Tel SK:
Tel CZ:
E-mail:

Pošlite nám správu

    Výrobná divízia AVG METAL sa zaväzuje k plnej spokojnosti spolupracujúcich partnerov, ako aj kvalitnému a profesionálnemu prístupu.

    Ďakujeme vám za dôveru.