Dopyt

Dopyt

Dopyt
Background Image

DOPYT AVG METAL

SME TU, ABY SME POMOHLI

Vitajte v dopytovom formulári AVG METAL !

logo avg metal
Divider Image

Radi by sme vám poskytli priestor pre vyjadrenie vašich požiadaviek a potrieb. Sme tu, aby sme Vám pomohli realizovať vaše projekty spojené s kovovým programom divízie AVG METAL

logo avg metalAk máte akékoľvek požiadavky, priania alebo otázky, neváhajte nám ich poslať. Naše skúsené a odborné tímy vám radi poskytnú svoje služby a technickú podporu.

Ak preferujete písomnú komunikáciu, môžete nám zaslať e-mail na adresu info@avg-group.com Prosíme, uveďte v ňom podrobné detaily týkajúce sa vašej požiadavky a prípadne priložte technické informácie, projektové dokumentácie, nákresy, obrázky, fotografie alebo iné relevantné materiály, ktoré by nám mohli pomôcť lepšie porozumieť vašim potrebám a požiadavkám.

Ak preferujete vyplnenie dopytového formulára, pokračujte v jeho vyplňovaní nižšie. Nezabudnite uviesť čo najviac informácií o vašej požiadavke, aby sme mohli správne porozumieť vašim očakávaniam.

Tešíme sa na spoluprácu s vami a na to, že vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele. S našou odbornosťou a skúsenosťami, sme pripravení poskytnúť vám kvalitné riešenia, aby vaše projekty prekročili očakávania.

Ďakujeme, že ste si vybrali AVG METAL a tešíme sa na vašu požiadavku.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 10 files.
(technické dokumenty, projektové dokumentácie, obrázky, fotografie a podobne - viacero súborov prosím zbalte do jedného súboru zip, max počet súborov 10, max. veľkosť každého súboru je 64MB)

Tešíme sa na spoluprácu s vami a na to, že vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele. S našou odbornosťou a skúsenosťami, sme pripravení poskytnúť vám kvalitné riešenia, aby vaše projekty prekročili očakávania.

Ďakujeme, že ste si vybrali AVG METAL a tešíme sa na vašu požiadavku.