Dopyt

Dopyt

Background Image

DOPYT AVG METAL

SME TU, ABY SME POMOHLI

Vitajte v dopytovom formulári AVG METAL !

Divider Image

Radi by sme vám poskytli priestor pre vyjadrenie vašich požiadaviek a potrieb. Sme tu, aby sme Vám pomohli realizovať vaše projekty spojené s kovovým programom divízie AVG METAL

Ak máte akékoľvek požiadavky, priania alebo otázky, neváhajte nám ich poslať. Naše skúsené a odborné tímy vám radi poskytnú svoje služby a technickú podporu.

Ak preferujete písomnú komunikáciu, môžete nám zaslať email na adresu info@avg-group.com Prosíme, uveďte v ňom podrobné detaily týkajúce sa vašej požiadavky a prípadne priložte technické informácie, projektové dokumentácie, nákresy, obrázky, fotografie alebo iné relevantné materiály, ktoré by nám mohli pomôcť lepšie porozumieť vašim potrebám a požiadavkám.

Ak preferujete vyplnenie dopytového formulára, pokračujte v jeho vyplňovaní nižšie. Nezabudnite uviesť čo najviac informácií o vašej požiadavke, aby sme mohli správne porozumieť vašim očakávaniam.

  Dopytový formulár

  Meno a priezvisko (povinné)

  Email (povinné)

  Telefón (povinné)

  Firma

  Adresa

  Krajina

  Predmet požiadavky

  Vaša správa

  Technické požiadavky

  Množstvo

  Miesto dodania výrobkov alebo miesto realizácie projektu (mesto, krajina a podobne)

  Termín

  Príloha (technické dokumenty, projektové dokumentácie, obrázky, fotografie a podobne - viacero súborov prosím zbalte do jedného súboru zip, max veľkosť 5MB)

  Link na prílohu v prípade väčšej veľkosti ako 5MB (použite prosím vlastné úložisko ako napr. wetransfer, dropbox atď.)

  Prosíme, vyplňte tento formulár a napíšte nám čo najviac podrobností o vašej požiadavke. Tým nám umožníte lepšie porozumieť vašim potrebám a môžeme vám poskytnúť presné informácie a efektívne riešenie. Ďakujeme a tešíme sa na spoluprácu s vami.

  Tešíme sa na spoluprácu s vami a na to, že vám pomôžeme dosiahnuť vaše ciele. S našou odbornosťou a skúsenosťami, sme pripravení poskytnúť vám kvalitné riešenia, aby vaše projekty prekročili očakávania.

  Ďakujeme, že ste si vybrali AVG METAL a tešíme sa na vašu požiadavku.